ZCG MG-6

Aktualności


Sortowanie
poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora III
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych obowiązujące dla Sektora III na miesiąc wrzesień 2018 r.
Czytaj całość o: Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora III»
wtorek, 3 lipca 2018
Uwaga! Zmiana terminu odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu nieruchomości wielorodzinnych w Sektorze II.
Uwaga mieszkańcy zabudowy wielorodzinnej w Sektorze II. W obowiązującym od lipca 2018 r. harmonogramie odbioru odpadów komunalnych uległ zmianie termin odbioru odpadów wielkogabarytowych (meble, opony, sprzęt elektryczny i elektroniczny). Ich odbiór, po wcześniejszym zgłoszeniu, został zaplanowany na 4 piątek każdego miesiąca. Dodatkowo przypominamy, iż odpady budowlane i rozbiórkowe np. okna,...
Czytaj całość o: Uwaga! Zmiana terminu odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu nieruchomości wielorodzinnych w Sektorze II.»
piątek, 29 czerwca 2018
ODPADOWE ABC … czyli co się zmieni w zakresie segregacji odpadów komunalnych na terenie Gorzowa Wlkp. i okolicznych gmin

Z dniem 1 lipca 2018 roku wchodzą w życie nowe Regulaminy utrzymania czystości i porządku  dla  mieszkańców gmin: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok oraz Miasta Gorzowa Wlkp., tym samym czeka nas kilka zmian w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi:

Czytaj całość o: ODPADOWE ABC … czyli co się zmieni w zakresie segregacji odpadów komunalnych na terenie Gorzowa Wlkp. i okolicznych gmin»
środa, 27 czerwca 2018
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora III
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych obowiązujące od 1 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. dla Sektora III.
Czytaj całość o: Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora III»
środa, 27 czerwca 2018
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora II
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych obowiązujący od 1 lipca 2018 r. do 29 lutego 2020 r. dla zabudowy jednorodzinnej i nieruchomości niezamieszkałych Sektora II.
Czytaj całość o: Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora II»
środa, 27 czerwca 2018
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora I
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych obowiązujące od 1 lipca 2018 r. do 29 lutego 2020 r. dla zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej i nieruchomości niezamieszkałych Sektora I.
Czytaj całość o: Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Sektora I»
środa, 27 czerwca 2018
Nowy regulamin, większa częstotliwość odbioru odpadów

Procedowane od ponad roku przetargi na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w trzech sektorach Związku Celowego Gmin MG-6 przyniosły rozstrzygnięcia dla każdego z nich. W sektorze pierwszym obejmującym gminy Bogdaniec, Deszczno, Kłodawę, Lubiszyn, Santok oraz w sektorze drugim, czyli w północnej części Gorzowa rozstrzygnięcia przetargów zakończyły się podpisaniem umów z operatorem systemu. Od 1 lipca, oba wskazane obszary, nadal będzie obsługiwała firma Eneris Surowce S.A.

Czytaj całość o: Nowy regulamin, większa częstotliwość odbioru odpadów»
środa, 13 czerwca 2018
Przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów rozstrzygnięty

Zwiększona opłata marszałkowska, skokowy wzrost cen paliw oraz coraz większe koszty pracy – to główne przyczyny zaskakująco wysokich stawek, które wskazały firmy uczestniczące w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów. Przetargi na to zadanie Związek Celowy Gmin MG-6 procedował ponad rok.

Czytaj całość o: Przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów rozstrzygnięty»

Strefa klienta

BOK